fbpx

Makseviisid

Ride Arena veebipoes saate maksta kõige populaarsemate deebet- ja krediitkaartidega Stripe või PayPali kaudu. Meie poes saate maksta eurodes.

PANGA- VÕI KREDIITKAART

Ride Arena aktsepteerib krediitkaarte Visa (Verified by Visa) ja Mastercard (Securecode), aga ka teisi populaarseid krediitkaarte. Krediitkaardiga maksmine toimub Stripe’i või PayPali kaudu ja makse sisestamiseks peate vaid sisestama krediitkaardi andmed. Makse tehakse usaldusväärselt välisel platvormil. Ride Arena ei kogu kliendi makseteavet, vaid töötleb seda alati juhtumipõhiselt makseteenuse pakkuja platvormi kaudu. Leping jõustub, kui makse on tasutud Ride Arena (Daous OÜ) kontole.

Veebipoe omanik vastutab isikuandmete õige töötlemise eest ja edastab vajaliku teabe makseteenuse pakkujale (Stripe, PayPal).

Kui tellitud toodet pole võimalik kohale toimetada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ja raha tagastatakse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast teate saamist.

SOODUSKOOD

Soodustuse saamiseks sisestage oma isiklik kood ostukorvi jaotisse „Sooduskood” ja klõpsake nuppu „Rakenda”.

TOODETE MAKSMINE

Pärast tellimuse esitamist jääte poodi, kuid maksevahendajaks on Stripe või PayPal. Kogu teie krediitkaardi teave jääb Stripe või PayPali süsteemi ja seda ei edastata kaupmehele. Krediitkaarditeabe küsimiseks kasutatakse SSL -protokolli, MasterCard SecureCode’i ja Verified by Visa.

 1. Sisestage oma nimi, krediitkaardi number, aegumiskuupäev ja CVV (kaardi turvakood).
 2. Makse ajal võidakse teid kirjeldada isikliku tervitussõnumiga rahvusvahelise veebipoodide turvasüsteemi kaudu ja teilt nõutakse parooli. Iga ostu sooritamisel peaksite kontrollima, kas teie isiklik tervitusteade on sama, mis sisestasite. Kui tervitusteade on vale, ärge sisestage oma parooli!
 3. Teile kirjeldatakse vastust makse õnnestumisele või ebaõnnestumisele. Kui olete makse kinnitanud, teavitatakse kaupmeest makse tegemisest. Kui makse õnnestus, broneeritakse teie kaardit vastav summa.
 4. Teid suunatakse tagasi Ride Arena veebisaidile, kus näete oma tellimuse arvet.

Kui makse on õnnestunud, broneeritakse vastav summa teie krediitkaardilt kohe, teie tellimus sisestatakse meie süsteemi ja sellega tegeletakse edasi.

0
  0
  Sinu ostukorv
  Ostukorv on tühiTagasi poodi
  Scroll to Top