fbpx

Hobuajakiri RIDE

Aastane tellimus

Paberleht

Digileht

Ratsutamine on visuaalne spordiala, mis nõuab ka suurejoonelist ja meelelahutuslikku väljaannet. RIDE! teeb seda koostöös hobuvaldkonna spetsialistidega. Ajakiri on suunatud eelkõige noortele täiskasvanutele, kes lisaks hobile on huvitatud hobuvaldkonna blogidest, podcastidest ja sotsiaalmeedia mitmekülgsest sisust.

Slogan „rohkem kui hobuse ajakiri“ tähendab, et lugejatel on võimalus ajakirja sisu hõlpsalt mõjutada, näiteks sotsiaalmeedia kaudu. Lisaks asjakohastele artiklitele RIDE! avaldab hobuinimestele puhtalt meelelahutusliku lugemist! Umbes 30–40-leheküljeline trükis ilmub 2022. aastal 2 korda nii digitaalselt kui ka paberkandjal.

RIDE! on osa Playsson.net portaalist. Playsson.net ja RIDE! annab iga-aastaselt auhinnad parimatele hobuvaldkonna sotsiaalmeedia tegelastele, ning korraldab nende auks ka gaala.

REKLAAM

Jõuate meie kaudu hõlpsalt hobusehuviliste juurde!

Reklaam meie kanalitel aitab tõhusalt jõuda sihtrühmani, kes on huvitatud hobustest ja ratsutamisest. Meie mitmekesised kanalid jõuavad igal nädalal tuhandete lugejateni. Pakume ka sisuturunduse võimalusi.

Kirjutage meile aadressil tere@rideareen.ee.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi
    Scroll to Top